Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Novada spartakiādes slēpošana

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Laikam jau ZIEMA apvainojās, ka tik agri centāmies to no Ozolniekiem aizvadīt un tāpēc novada slēpotājiem lika izbaudīt kārtīgu puteni un sniega brāzmas.

Taču ko tu stipram padarīsi? Uz starta ieradās 12 sievietes un 22 vīri. Viskuplāk pārstāvēta tika „Tetelāne" un „Kauguri", līdz ar to arī rezultāti šīm komandām neizpalika.  Pirmajā vietā  „Tetelāne"- 35 punkti, bet „Kauguriem" tikai par 1 punktu mazāk. Trešajā vietā „Centrs" ar 20 punktiem . Tālāk seko „Ozokalns", „Ezermalas" un „Aizupes". Sacensībās nepiedalījās „Brankas" un „Salgale".


Par absolūtajiem čempioniem kļuva Krūmiņu ģimene no „Tetelānes", uzrādot arī izcilus rezultātus. Jānis Krūmiņš 5 km distancē 15:21 un Linda Krūmiņa 2,5 km distancē 8:30.  Joprojām sportiskā formā ir mūsu novada slēpotāji seniori – H.Goša, A.Leitēns un V.Valainis.


Ja arī kādam no dalībniekiem distancē sekundes skrēja ātrāk kā gribētos, zaudētāju nebija neviena.  Svaigi sagatavotā slēpošanas trase ļāva baudīt sniega burvību, karsta tēja ar citronu sildīja kā līdzjutējus, tā arī dalībniekus, bet mūzika visus klātesošos vienoja pārliecībā, ka ir padarīts labs darbs un slēpošana Ozolniekos ir lielā cieņā.


Patīkami, ka uz pasākumu bija ieradušies daudz bērnu un ar interesi sekoja savu vecāku startiem. Tātad, slēpošanai Ozolniekos ir nākotne!


Spartakiādes tiesnese Irēna Leitēna

Rezultātus slēpošanā skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs