Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Svaru bumbas celšanā uzvar pieredze - čempions Laimonis Vanags

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Novada spartakiādes 16 kg svaru bumbas celšanas sacensībās ieradās paprāvs pulciņš interesentu.  Šogad sacensības tika vērtētas divās svaru kategorijās: līdz un virs 75 kg.

Lai atvieglotu slodzi tiem, kas reti nodarbojas ar spēka vingrinājumiem, nolēmām vispirms celt ar vienu roku un pēc tam ar otru. Sāka drosmīgākie, tad „Kauguru” vīri, uz kuru muskuļiem skatoties, likās, ka pretinieku šeit nav. Iepriekšējā gada čempions Ervīns Vēveris ar vienu roku paceļ 153 reizes, kura rezultāts vairs netiek pārspēts līdz pēdējam brīdim, kamēr startēt sāk Laimonis Vanags. Visi skaita līdzi, bet gala kā nav, tā nav: 50, 100,150, 200, 251. Applausiem skanot, bariņš interesentu sāk posties uz mājām – te vairs nav ko darīt. „Kauguru” vīri, protams, cenšas nepadoties un ar otru roku visiem rezultāts ir daudz augstāks, bet tomēr kopvērtējumā (3 vīru ieskaitēs) ir tikai otrā vieta. Toties Laimoņa Vanaga „Centra” komandai uzvaru ar tulznām un gribasspēku palīdzēja izcīnīt jaunie sportisti Sandis Pinte un Nauris Polītis.  Trešajā vietā kopvērtējumā - „Tetelāne”.


Individuāli 1.vietā-Laimonis Vanags(406), 2.vietā-Ervīns Vēveris(353), 3.vietā- Normunds Gasners(331). Vieglajā svarā 1.vietā-Kristaps Leitēns(140), 2.vietā-Robijs Dirnēns (75).


Visiem dalībniekiem kā balva tiek piešķirts viena mēneša bezmaksas abonements uz trenažieru zāli  un žēl, ka daudzi šo iespēju palaida garām.


Sacensībās nepiedalījās „Salgale” un „Aizupes”. Pa vienam pārstāvim bija no  „Ezermalām” un „Brankām”. Sacensības korekti tiesāja Rimants Štopis.

 

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...
      
                                                                                     

Spartakiādes tiesnese Irēna Leitēna
12.03.2013.

Čempions- L.VanagsE.MartinkristsE.VēverisK.LeitēnsM.Laidiņš

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs