Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Velotūre

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Maija vidū startēja jau 13. tradicionālā Ozolnieku velotūre. 523 dalībnieku vidū bija ieradušies ciemiņi no Jelgavas, Platones, Mežciema, Ķekavas, Rīgas, Priekuļu novada, Salaspils, Sabiles, Viļakas un pat no Maskavas.

Ietērpušies Ozolnieku novada pašvaldības dāvātajās atstarojošajās vestēs un nodziedājuši velotūres himnu, dalībnieki devās 19 km garajā ceļojumā, pārsteidzot ikvienu aculiecinieku. Šogad velobraucēji paciemojās Jelgavas austrumu pusē (Loka maģistrāle, Aviācijas iela, Garozas iela, Kalnciema šoseja). Iepazinās ar novada teritorijas ziemeļu pusi pa Dalbes ceļu.  Izbaudīja asākas emocijas, pārceļoties pāri Iecavas upei pa gājēju tiltiņu un noskatījās 4-kārtējās Latvijas čempiones jāšanas sportā Kristīnes Rozītes paraugdemonstrējumus „Mazmušķu" saimniecībā.

Maskavas pārstāvis intervijā izteica apbrīnu, ka nekur nav redzējis neko tik vienoti draudzīgu, kā arī to, ka novada vadītāji ir kopā ar pasākuma dalībniekiem.

Velotūres noslēgumā Ozolnieku Sporta centra stadionā dalībniekus priecēja bāra „Mekas" sagatavotās paciņas zaudēto kaloriju atgūšanai un grupas „On my way" muzikālie priekšnesumi. Dabas atmoda, pavasara smaržas, kopā būšanas prieks un arī veselīgais nogurums pārliecināja ikvienu - tas ir vareni!

I.Leitēna

Foto R.Vācers

Foto G.Žeivots

Foto L.Tamberga

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

aprīlis, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs