Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

„Ziemas diena” Ozolniekos pulcē aktīvākos ziemas prieku baudītājus

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

24. februārī Ozolniekos tikās sportiskākās ģimenes un atraktīvākās draugu kompānijas, lai piedalītos Ozolnieku novada rīkotajā pasākumā „Ziemas diena”, kas ļāva ikvienam interesentam neatkarīgi no viņa vecuma pavadīt dienu svaigā gaisā, baudot sauli un pierādot sevi dažādos netradicionālos sporta veidos, piemēram, naglu dzīšanā baļķī, hokeja ripas mešanā mērķī,  šaušanā ar „kaķeni”, mini futbolā vai virves vilkšanā. Svētdienā ziema lutināja ar salīdzinoši siltiem laika apstākļiem, tāpēc pasākumā piedalījās īpaši daudz ģimenes ar bērniem, kas mēroja spēkus sacensības, kur katrai ģimenei bija uzdevums iegūt punktus piecās disciplīnās: šļūkšanā no kalniņa, «vilcieniņā», «piramīdas» veidošanā, bumbu mešanā, slēpošanā un šaušanā ar kaķeni. Visiem pasākuma dalībniekiem līdzdarbojoties sniegā tika izveidots uzraksts Ozolnieki, tāpat pasākuma gaitā notika atvadas no ziemas, sadedzinot simbolisku ziemas tēlu, kas norāda, ka Ozolnieku novada iedzīvotāji ir gatavi ar labām domām sagaidīt pavasari.

Atklājot pasākumu, tika iekurts ugunskurs pie kura sportisti varēja sildīties pēc sniegotajām aktivitātēm, bērniem bija iespēja vizināties zirgu vilktās kamanās vai ar poniju un baudīt saulainu dienu kopā ar vecākiem un draugiem. Pasākuma noslēgumā dalībnieki mielojās ar organizatoru sarūpētajām pankūkām un silto tēju, kopīgi pārrunājot dienas emocijas un iespaidus, kā arī sveicot ātrākos individuālos sportistus un aktīvākās ģimenes. Ziema no Ozolnieku novada ir godam pavadīta un Ozolnieku novads jau pošas pavasara pasākumam – tradicionālajai „Velotūrei”, kas šogad notiks 11. maijā plkst. 11:00.

Paldies visiem, kuri atrada laiku un iespēju piedalīties "Ziemas dienā", stiprinot mūsu novada sportiskās tradīcijas un baudot fantastisku dienu lielisku cilvēku sabiedrībā!

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs