Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Zolīte pēc VI kārtas

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Kopvērtējuma tabulu pēc zolītes VI kārtas skatīt šeit...

Spartakiādes kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

Izskanējusi sestā kārta un līdz ar to finišējis 4. spartakiādes Zolītes turnīrs. Čempiona godā tika Vadims Šidlovskis (Centrs), 2. vietā Jānis Vīgants (Salgale) un 3. vietā – iepriekšējā gada čempions Rolands Zeltiņš (Kauguri). Ja būtu vērtētas visas sešas kārtas – zolītes čempions šogad būtu bijis Jānis Vīgants.

Kopvērtējumā ar viena punkta pārsvaru uzvarēja „Tetelānes” komanda, otrajā vietā ar 177 punktiem „Centrs”, trešajā – „Kauguri”(171 p.). Tālāk seko „Salgale”, „Ozokalns”, „Ezermalas”, „Aizupes” un „Brankas”.

            Uz tikšanos 9.martā plkst.10.00 jau trešajā Zolītes Kausā!

 

2013.gada 15.janvārī notika Ozolnieku novada 4.spartakiādes 5.kārta zolītē.
Zolītē emocijas sit augstu vilni. No 63 dalībniekiem - deviņiem uz šo brīdi ir iespēja cīnīties par čempiona titulu zolītes turnīra pēdējā kārtā 22. janvārī. Bet, ņemot vērā to, ka no sešām kārtām, sliktāko kārtu nevērtēs, tad pretendentu skaits ievērojami palielināsies, ko patreiz pat grūti paredzēt. Ja vēl kāds nav paspējis redzēt šo aizraujošo spēli, tad nākošās otrdienas vakarā bāra "Mekas" mājīgajā atmosfērā ir iespēja to baudīt un atbalstīt savas komandas dalībniekus.

2013.gada 8.janvārī notika Ozolnieku novada 4.spartakiādes 4.kārta zolītē. Rezultātus skatīt zemāk kopvērtējuma tabulā. Nākosā tikšanās 15.janvārī plkst.19.00.

2012.gada 18.decembrī notika Ozolnieku novada 4.spartakiādes 3.kārta zolītē. Nākuši klāt daudz jauni spēlētāji. Sevišķi aktivizējusies "Aizupes" komanda. Nākošā tikšanās 8. janvārī plkst.19.00.
4.decembrī  ar smaidiem, azartisku satraukumu un mirdzošām acīm iesākās Ozolnieku novada 4. spartakiāde zolītē. Pirmajā kārtā ieradās 44 dalībnieki. Tai skaitā 5 sievietes, kas izcīnot vienu 1.vietu, vienu 2.vietu, divas 3.vietas un vienu 4.vietu, pierādīja, ka zolītē spēks nav nepieciešams.  Pavisam ir paredzētas 6 kārtas, ieskaitei vērtēsim piecas labākās. Tātad - gaidām jaunus dalībniekus, jo vēl pilnīgi nekas nav zaudēts. Ar atlikušajām piecām kārtām (11.,18. decembrī un 8.,15., 22. janvārī), veiksmes gadījumā ir iespējams pat uzvarēt.
Šajā spartakiādē aicinām piedalīties arī  strādājošos uzņēmumos, kuri atrodas, vai reģistrēti Ozolnieku novadā. Ja strādājošais arī dzīvo novadā, tad ieskaite būs kā novada komandai, tā arī uzņēmumam.  Trīs uzņēmumi jau atsaukušies mūsu aicinājumam, bet novadā ir 36. Ļoti ceram, ka nākošajā kārtā dalībnieku skaits pieaugs."

Spartakiādes tiesnese Irēna Leitēna
 
Kopvērtējuma tabulu pēc 1.kārtas skatīt šeit...
 
 

Kopvērtējuma tabulu pēc 2.kārtas (11.dec.) skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu pēc 3.kārtas skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu pēc 4.kārtas skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu pēc 5.kārtas skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

aprīlis, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
20
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs