Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ziņojumu dēlis

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Lai veicinātu Ozolnieku novada iedzīvotāju savstarpējo komunikāciju un sadarbību, ir izveidota atsevišķa sadaļa „Ziņojumu dēlis”, publicējot Ozolnieku novadā deklarēto iedzīvotāju – privātpersonu sniegto informāciju.

Šajā sadaļā nav pieļaujama anonīmas informācijas, komentāru, iepazīšanās sludinājumu, komercsludinājumu un reklāmu publicēšana, tāpat ziņojumu dēlī ir aizliegts norādīt jebkādas naudas summas.

Informāciju sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , ar norādi – ziņojumu dēlim. Vēstulē norādiet korektu kontaktinformāciju: vārdu un uzvārdu, kā arī deklarēto adresi Ozolnieku novadā (personas uzvārds un adrese netiks publicēta mājas lapā). Tekstam jāpievieno e-pasta adresi vai telefona numuru, lai potenciālie interesenti varētu ar Jums sazināties.

Informācija mājas lapā tiks publicēta un saglabāsies līdz brīdim, kad ziņosiet, ka tā vairs nav aktuāla, bet ne ilgāk kā divas nedēļas no ziņas publicēšanas dienas.

Sūti aktuālus paziņojumus sadaļām:

PATEICĪBA...

Pēc Salgales pamatskolas sporta skolotāju iniciatīvas un ar vietējo uzņēmēju un atbalstītāju palīdzību, Salgales pamatskola ir ieguvusi jaunu sporta inventāru, kas palīdzēs bērniem, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem, kuri nāk trenēties, uzlabot sporta nodarbību kvalitāti. Jauniegūtais sporta inventārs kalpos vairākām paaudzēm,  attīstot un nostiprinot kāju muskulatūru. Paldies vietējiem pagasta iedzīvotājiem-skolas atbalstītājiem! Aicinām novadniekus aktīvi izmantot Salgales pamatskolas sporta zāli, kur pieejams moderns aprīkojums vispusīgai fiziskai attīstībai (Publicēts: 17.03.2017).

Raivis Duplinskis, Salgales pamatskolas sporta skolotājs

17357029 1660771897281236 1533545756 o

INFORMĀCIJA...

Salgales evanģēliski luteriskajā draudzē
Zaļajā ceturtdienā, 13.aprīlī plkst.18.00
Lielajā piektdienā, 14.aprīlī plkst.16.00
Pirmajās Lieldienās, 16.aprīlī plkst. 9.30

Dalbes evanģēliski luteriskajā draudzē
Palmu (Pūpolu) svētdienā, 9.aprīlī plkst. 14.00
Lielajā piektdienā, 14. aprīlī plkst. 14.00
Pirmajās Lieldienās, 16.aprīlī plkst. 14.00
Baltās svētdienas dievkalpojums, 23.aprīlī plkst. 14.00

AICINA ATSAUKTIES...

Ozolnieku novada pašvaldība meklē Ilgas Paukštes (dzimusi 1959. gada) piederīgos, lai vienotos par tālāko rīcību ar Ilgas Paukštes īrētajā dzīvoklī atstātajiem sadzīves priekšmetiem un mantām. Lūdzam pieteikties līdz 2017.gada 15.aprīlim, pretējā gadījumā mantas tiks iznīcinātas. Kontaktinformācija: t. 63084713 vai Ozlonieku novada pašvaldībā, Stadiona ielā 10, Ozolniekos, 4.kabinets (Publicēts: 13.03.2017.)

*****

PIEDĀVĀ...

*****

PATEICĪBA...

*****
LĪDZJŪTĪBA...

*****

APSVEICAM... 

*****

DĀVINA...

*****

PAZUDIS...

*****

LŪDZ ZIEDOT...

*****

MAINA...

*****

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

aprīlis, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
28
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze