Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 24.07.2021

“Ozolnieku ezera kauss” 24. jūlijā Ozolnieku vidusskolas sporta laukumā

Šī gada 24. jūlijā Ozolnieku administrācijas Sporta un veselīga dzīvesveida nodaļa organizē “Ozolnieku ezera kausu”. Būs iespēja sacensties šādos sporta veidos - pludmales volejbolā, 3x3 basketbolā un 3x3 florbolā.  Visi turnīri norisināsies Ozolnieku vidusskolas stadionā no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Pludmales volejbolā būs iespēja cīnīties šādās grupās: PRO, AMATIERI, MIX un SIEVIETES. Pludmales volejbola turnīram var pieteikties rakstot uz e-pastu: raimonds.linins@gmail.com. NOLIKUMS

3x3 florbolā aicinām pieteikties šādās grupās: U13, U16, "Tautas" un "Elite". Florbola turnīram var pieteikties rakstot uz e-pastu: edgars.janovics@inbox.lv. NOLIKUMS

Basketbola entuziastus aicinām pieteikt savu dalību 3x3 basketbola turnīram rakstot uz: raimonds.elpe@gmail.com. NOLIKUMS

Pieteikumā ir jānorāda visu spēlētāju vārdi, uzvārdi, vecums, komandas nosaukums. un grupa, kurā vēlās piedalīties. Komandas pieteikumus pieņem līdz 23.jūlijam plkst. 17.00.

Ieeja sacensību teritorijā būs atļauta tikai sacensību dalībniekiem ar Covid19 sertifikātiem vai negatīviem Covid19 testiem. Tiem dalībniekiem, kuriem nav sertifikātu vai pašu veikti pēdējo 24 stundu derīgi Covid19 testi, nodrošināsim iespēju veikt testu 23. jūlija vakarā Stadiona ielā 5, no plkst. 18.00 līdz 20.00.

Aicinām ikvienu sportot gribētāju iepriekš pieteikties!

Esam priecīgi paziņot, ka noteikumi ir pamainījušies un 24. jūlijā plānotās "Ozolnieku ezera kausa izspēles" sacensības Ozolnieku vidusskolas stadionā varam rīkot ar skatītāju piedalīšanos.

Tiesa noteikumi paredz sekot līdzi cilvēku plūsmai, tāpēc pasākumu stadionā varēs apmeklēt organizatori, sportisti un atbalstītāji ar derīgiem Covid19 sertifikātiem vai negatīviem Covid19 testiem.

Visiem sportistiem, kuri piedalīsies sacensībās, neatkarīgi no vecuma ir nepieciešams derīgs Covid19 sertifikāts vai negatīvs Covid19 tests. Savukārt skatītāju zonās atrasties bez šiem apliecinājumiem varēs personas līdz 12 gadu vecumam. Būtiski, ka skatītājiem būs aizliegts atrasties sportistu zonās. Tās būs atdalītas, tāpēc aicinājums vecākiem pieskatīt bērnus, lai tie ievēro noteikumus!

Atbalsti sportistus - ievēro noteikumus!

Tiem, kuriem nav sertifikātu vai pašu veikti 24 stundu derīgi Covid19 testi, tiks nodrošināta iespēja veikt testu 23. jūlija vakarā Stadiona ielā 5, no plkst. 18.00 līdz 20.00.

Skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" trešā kārta_25.07.2021.

25. jūlijā pie Ozolnieku ezera skriešanas seriāla "Ielūdz Ozolnieki" trešā kārta. Tiek aicināti visi skriešanas entuziasti - profesionāļi, amatieri un interesenti, popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Skrējienu starta laiks plkst. 11.00 - 2 km, 6 km un 10 km distancēm.
Numuru izsniegšana sacensību dienā no plkst. 9.30 līdz 10.30 (pie ezera, netālu no starta vietas).

Nolikumu skatīt šeit: https://skozolnieki.wordpress.com/ieludz-ozolnieki/